Starszy Programista .NET - Aplikacje Krytyczne

Description : Starszy Programista .NET. Company : Aplikacje Krytyczne. Location : Hybrydowa / zdalna

Starszy Programista .NET

Miejsce pracy: zdalnie / hybrydowo

Cenisz sobie pracę zespołową oraz rozwój z dala od korporacyjnego zgiełku?
Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników, a przy tym chcesz mieć realny wpływ na realizowane projekty?

Zapraszamy! Stwórz z nami cyfrową przyszłość!

TWOJE ZADANIA:
  • Prace projektowe i programistyczne w technologii .Net Core/C#
  • Udział w projektowaniu systemów we współpracy z Analitykami, Product Managerami i UX Designerami
  • Dbanie o jakość kodu źródłowego (Code Review).
  • Merytoryczne wsparcie innych członków zespołu
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
OCZEKIWANIA:
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w programowaniu
  • Bardzo dobra znajomość .Net/C#, EF Core
  • Dobra znajomość SQL (Oracle / MSSQL / PostgreSql)
  • Praktyczna znajomość zasad dobrego programowania (Clean Code) i wzorców projektowych i architektonicznych
  • Bycie sumiennym team playerem z dobrą organizacją pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
MILE WIDZIANE:
  • Wiedza o podejściach DDD i CQRS
  • Znajomość Dockera
  • Podstawowa znajomość technologii frontendowych: JS, Angular 2+ lub Vue.js, HTML, CSS
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę Prywatna opieka medyczna Maksymalna dopłata PPK Koszty autorskie w rozliczeniu Możliwość pracy zdalnej Start pracy między 7:00 , a 10:00 Karta sportowa Dofinansowanie wypoczynku Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i dofinansowanie studiów Ubezpieczenie na życie Parking i prysznic dla rowerzystów Biuro przyjazne czworonożnym pupilom Dzień wolny na urodziny Język Angielski
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka: Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.,
    Chmielna 132/134, Warszawa, email: [email protected], zwana dalej AK.
  • Mogą Państwo kontaktować się z wyznaczonym w AK inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem:
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą:
    • w celu przeprowadzenia przedmiotowego postępowania rekrutacyjnego – podstawę przetwarzania danych osobowych stanowią przepisy art. 221 1 pkt. 4 – 6 Kodeksu pracy w związku z art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane dalej RODO), przy czym w przypadku danych określonych w art. 221 § 1 pkt. 1 – 3 Kodeksu pracy podstawę stanowi art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym wskazanymi powyżej przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda (o której mowa w art. 6 ust. 1 lit a RODO, a w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii art. 9 ust.2 lit. a RODO) na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.
  • w celu przeprowadzenia przyszłych postępowań rekrutacyjnych, jednak tylko w przypadku gdy wyrazili Państwo w tym zakresie zgodę.
  • Państwa dane osobowe będą przechowywane:
    • do czasu zakończenia przedmiotowej rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od czasu jej rozpoczęcia,
    • przez okres do 12 miesięcy od rozpoczęcia przedmiotowej rekrutacji, ale tylko w przypadku wyrażonej przez Państwa dodatkowo zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych na poczet przyszłych rekrutacji.
  • Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom świadczącym usługi na rzecz AK, np. do dostawców usług IT lub innym podmiotom, przy współpracy których AK realizuje zdania związane z procesem rekrutacyjnym.
  • Państwa dane nie będą przekazywane do państw trzecich (poza EOG) .
  • Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany (profilowane), w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji.
  • Mają Państwo prawo do:
  • dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
  • sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
  • ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  • usunięcia danych osobowych;
  • wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
    Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  • Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.
  • Wysłanie niniejszego formularza poprzez kliknięcię przycisku ‘Wyślij' jest równoznaczne z akceptacją ww. warunków dotyczących procesu rekrutacji, ze szczególnym uwzględnieniem przetwarzania w nim państwa danych osobowych.